Konsultacje społeczne projektu LSR

Zaproszenie

Zarząd Stowarzyszenia LGD „Polesie”, zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru do zapoznania się z zapisami dokumentu pod nazwą: Lokalna Strategia Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Polesie” na lata 2023-2027, który to dokument jest do wglądu i opiniowania w siedzibie Biura Stowarzyszenia w Cycowie, każdego dnia roboczego w godzinach pracy Biura.

Ewaluacja LSR

Raport z ewaluacji zewnętrznej realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania "Polesie" na lata 2016-2024 - zobacz

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Mieszkańców Obszaru LGD Polesie do udziału w pracach nad NOWĄ STRATEGIĄ  poprzez czynny udział w przekazywanie swoich uwag i pomysłów w celu określenia celów i wskaźników w odniesieniu do opracowania LSR oraz opracowania planu działania.

Naszą kolejną ścieżką do osiągnięcia wyznaczonego celu jest utworzenie Punktu Konsultacyjnego w siedzibie Stowarzyszenia LGD „Polesie”, ul. Nowa 1, 21-070 Cyców.

Zakres działania punktu:

  • konsultacje wniosków wynikających z diagnozy i analizy SWOT,
  • konsultacje i uzgadnianie celów i wskaźników w odniesieniu do opracowania LSR oraz opracowania planu działania
  • konsultacje i uzgadnianie zasad wyboru operacji i ustalania ich kryteriów wyboru
  • konsultacje i uzgadnianie zasad monitorowania i ewaluacji LSR
  • konsultacje i uzgadnianie planu komunikacyjnego w odniesieniu do realizacji LSR

Zapraszamy do spotkania z nami w każdy poniedziałek w godzinach 10:00 – 14:00 lub w inny dzień, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym:

tel.: 82 56 77 675, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich zainteresowanych współtworzeniem tego strategicznego dokumentu, serdecznie zapraszamy.

 

Zaproszenie na II spotkanie robocze

Data zamieszczenia na stronie 01.12.2022

Zaproszenie

Szanowni Państwo, jesteśmy już po kolejnym etapie konsultacji w ramach opracowywania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027. W związku z tym zwracamy się do Państwa z pilną prośbą o poświecenie kilku minut na wypełnienie FISZKI PROJEKTOWEJ, która jest zamieszczona na naszej stronie. Załączony link, przekieruje Państwa bezpośrednio do tej ankiety: https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=ff1253e4&b=87d412c37&c=914ef27e . Zachęcam do wpisania swoich pomysłów na realizację tak projektów inwestycyjnych, jak też tzw miękkich. Budżet LSR obejmować będzie działania kierowane tak do Samorządów, Podmiotów Gospodarczych jak i Organizacji Społecznych. Dlatego prosimy o czynny udział w tworzeniu tego dokumentu, tak byśmy byli uczestnikami planowania, a w przyszłości realizowania naszych potrzeb. Termin w którym trzeba wypełnić ankietę to 5 grudnia 2022 r.

Druga sprawa, która łączy się między innymi z tym o czym pisałam powyżej, to w ramach przygotowywania LSR  8 grudnia o godz 13:00 w siedzibie Stowarzyszenia LGD "Polesie", odbędzie się spotkanie konsultacyjne z opracowującym naszą Lokalną Strategię Rozwoju - dr hab prof UMCS Mariuszem Wiktorem Sienkiewiczem. Kto z Państwa dysponuje czasem (spotkanie ok 1,5 godziny) i otwartością na współtworzenie tego strategicznego dokumentu - serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu!

Z poważaniem

Małgorzata Leszczyńska

 

Spotkanie konsultacyjne grupy roboczej poświęcone określeniu celów, przedsięwzięć, zakresów projektów, wskaźników i planu finansowego 8 grudnia 2022 r.