Zaproszenie na II spotkanie robocze

Data zamieszczenia na stronie 01.12.2022

Zaproszenie

Szanowni Państwo, jesteśmy już po kolejnym etapie konsultacji w ramach opracowywania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027. W związku z tym zwracamy się do Państwa z pilną prośbą o poświecenie kilku minut na wypełnienie FISZKI PROJEKTOWEJ, która jest zamieszczona na naszej stronie. Załączony link, przekieruje Państwa bezpośrednio do tej ankiety: https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=ff1253e4&b=87d412c37&c=914ef27e . Zachęcam do wpisania swoich pomysłów na realizację tak projektów inwestycyjnych, jak też tzw miękkich. Budżet LSR obejmować będzie działania kierowane tak do Samorządów, Podmiotów Gospodarczych jak i Organizacji Społecznych. Dlatego prosimy o czynny udział w tworzeniu tego dokumentu, tak byśmy byli uczestnikami planowania, a w przyszłości realizowania naszych potrzeb. Termin w którym trzeba wypełnić ankietę to 5 grudnia 2022 r.

Druga sprawa, która łączy się między innymi z tym o czym pisałam powyżej, to w ramach przygotowywania LSR  8 grudnia o godz 13:00 w siedzibie Stowarzyszenia LGD "Polesie", odbędzie się spotkanie konsultacyjne z opracowującym naszą Lokalną Strategię Rozwoju - dr hab prof UMCS Mariuszem Wiktorem Sienkiewiczem. Kto z Państwa dysponuje czasem (spotkanie ok 1,5 godziny) i otwartością na współtworzenie tego strategicznego dokumentu - serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu!

Z poważaniem

Małgorzata Leszczyńska

 

Spotkanie konsultacyjne grupy roboczej poświęcone określeniu celów, przedsięwzięć, zakresów projektów, wskaźników i planu finansowego 8 grudnia 2022 r.